[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dom i Ogród
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Specjalistyczna wypożyczalnia odkurzaczy ekstrakcyjnych. Zajmujemy się wynajmem sprzętów do prania mechanicznego. W magazynie mamy sprzęty czyszczące producenta Karcher. Oferowane sprzęty są dokładnie serwisowane.

Posiadamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z maszyną dajemy dwie końcówki: do prania kanap a także do prania dywanów.

Istnieje szansa użyczenia na dobę lub od piątku do poniedziałku. Ekstraktor można wynająć szybko w siedzibie przedsiębiorstwa. Na obszarze stolicy i podwarszawskich miejscowości np. w Zielonce czy Nieporęcie dostarczamy i zabieramy ekstraktor bezpośrednio do Klienta.

Trzeba prać wykładziny zwykle dwa razy. Dzięki regularnemu praniu można zachować dobry wygląd mebla. W środku tapicerki gromadzi się ogromna liczba bakterii. Ponadto poplamiona sofa nie prezentuje się atrakcyjnie.

Profesjonalne przedsiębiorstwa z Warszawy zazwyczaj proponują usuwanie brudu dywanów metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu materiału mieszanką wody i płynu do prania. To nieskomplikowana i bardzo skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy realne jest wypranie różnorodnych plam z wykładziny? Oczywiście. Starannie dopasowana metoda w połączeniu z nowoczesnym odkurzaczem oraz odpowiednimi proszkami czyszczącymi umożliwia wyeliminować bardzo ciężkie zabrudzenia, które psuły wygląd tapicerki.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię