Ogłoszenia

Każdy coś znajdzie!

[Firma] Szkolenia Excel


Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta zawiera profesjonalne szkolenia Excel zarówno Excel dla początkujących w których uczestnik zaczynająca pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami robienia i funkcjonowania arkuszy kalkulacyjnych, nabędzie umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu kursant pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , grupowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Microsoft Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć szkolenie .

Na stronie firmy Langolian znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel jak również pozostałe szkolenia z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy Excel realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Łodzi Lublinie, Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do potrzeb i poziomu danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma zajęć online niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano26.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię